Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Kortom; paard ging uit verzet steeds achterwaarts, ik zette hem zelf ook nog achterwaarts, paard had er op een gegeven moment wel genoeg van, maar dat moest'ie toch nog even een stukje door van mij. Dan wordt het een stuk minder aantrekkelijk voor ze.
fenna142 schreef:bedankt voor de reacties. Ja de shetlander is helemaal medisch goedgekeurd. Ik denk dat ik dat ga proberen Isapaardje. Wel heel veel geduld voor hebben maar moet lukken. Als is het soms wel gevaarlijk om hem achteruit te laten lopen omdat ik last heb van in mijn wei slooten.. Maar ik ga kijken hoe ver ik kom.!
... succes. JoyCiej007 schreef:met andere woorden; die tactiek noemde ik ook al Isapaardje, (achterwaarts laten gaan tot hij er zelf zat van is)

Die kuren waren hem heel snel over nadat we de eerste keer bijna een vol kwartier gegaloppeerd hadden door de bossen en ponylief helemaal nat was van het zweet! Nu wacht hij netjes tot ik hem in galop zet en dan mag hij lekker rennen.