Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
NadineBlabla schreef:Misschien moet je eerst iets verder gaan met de basis (achteruitlopen op comando, ''parkeren'', braaf meelopen etc) en eerst de kleine kunstjes leren (flemen, touch, object oppakken etc) en pas daarna doorgaan met de grotere kunsten (buigen, jambette etc).
verder kan deze site je misschien helpen? Er staan veel goede tips op en er zijn duidelijke uitlegfilmpjes![]()
http://www.everyoneweb.com/NALANTA/
succes!
VisibreTeam schreef:Begin met clickeren, dan voerweigeren, targetten, jambette.... Daarna door naar de spagaat als basis voor het compliment. Hierdoor krijgt een paard meer ruimte in de rug om ook daadwerkelijk het compliment of de buiging te kunnen maken. En het ALLERBELANRIJKSTE: ga niet te snel. Als je een paard in 1 keer in het compliment wil zetten en niet de kunde hebt om dat in 1 keer te kunnen doen, doe het NIET. Neem kleine stapjes, begin met het been optillen en het hoofd laag te vragen. Als dat goed is kun je vragen of je paard een paar kleine stapjes wil gaan zakken. Pas na HEEL veel oefenen beginnen met de knie op de grond leggen
xTesske schreef:NadineBlabla schreef:Misschien moet je eerst iets verder gaan met de basis (achteruitlopen op comando, ''parkeren'', braaf meelopen etc) en eerst de kleine kunstjes leren (flemen, touch, object oppakken etc) en pas daarna doorgaan met de grotere kunsten (buigen, jambette etc).
verder kan deze site je misschien helpen? Er staan veel goede tips op en er zijn duidelijke uitlegfilmpjes![]()
http://www.everyoneweb.com/NALANTA/
succes!
wat bedoel je precies met parkeren die ken ik nog niet.
het flemen heeft ze een paar keer gedaan maar telkens als ze iets interesant vind om te flemen fleemt ze 2 keer n dan is het niet mee interesant genoeg..
die site had ik inderdaat al goed bekeken alleen die filmpjes nog niet.
dat is dat je je paard ergens wegzet en hij/zij op zijn/haar plaats blijft staat tot dat jij weer het comando geeft dat hij/zij van zijn plaats af mag komen. Bij een hond is het ''blijf'', bij paarden ''parkeren''
dan ga ik dat eens doen.
dankje voor de tips