Gister ben ik voor de verandering maar weer is gaan longeren met elastiek. We hadden dit al een lange tijd niet gedaan en ik merkte dat ze moeizaam wilde zakken. Ze liep wel goed door, waardoor er wel een paar mooie momenten inzaten.

Normaal word Tsjits 2x per zomer geschoren, maar na de eerste keer ging het scheerapparaat kapot en aan het weer was ook niks zomers aan, hierdoor heb ik besloten het bij 1x te laten, ze zit nu dus al ietsje dikker in d'r vacht.
Verder is Tsjits veel te dik, hier ben ik me van bewust en zijn we dus mee bezig. Voor volgend jaar zowieso beter opbouwen voor ze helemaal de wei op gaat.

De foto's staan door elkaar;
1.

Goed actief, maar mag meer zakken & ontspannen.
2.

Actieve een beetje kwijt, maar wel ontspannen.
3.

4.

Dit is een moment die ze vrij vaak had, hier trekt ze zich weinig aan van het elastiek, loopt flink hard door, oortjes erop en eigenlijk vrij onoplettend op wat ik haar vraag.
5.

6.

7.

Best netjes

8.

9.

Weer een vrolijk 'ik doe maar wat' moment.
10.

Heerlijk ontspannen!
11.

Lekker uitdraven
12.

Uitgalloperen en gek doen.
13.

En uitstappen, braaf paard!
Tsjits vind het erg leuk, dat vindt ik belangrijk en met wat meer oefenen gaat het steeds beter!
Ben benieuwd naar tips etc.!
Groetjes, Isa