Tja, is dat dus mogelijk? Ik ben aan het rondneuzen voor tweespantuig voor mijn mannen straks. Maar van excelsior heb ik nog geen tweespantuig kunnen vinden (en qua pasvorm en ligging ben ik er wel heel erg tevreden over) Nu moet Storm straks ook zn eigen enkelspantuig krijgen, en dacht ik "goh, kan ik die beide tuigen dan niet laten aanpassen door een zadelmaker, zodat ze voor enkel en voor tweespan te gebruiken zijn?" Of is dat weer een heel domme gedachte van mij?
ja hoor dat kan! Je hebt tegenwoordig ook de combituigen, ze zijn dus al op de markt. Hoe en wat weet ik verder niet, maar je zadelmaker vast wel. Succes!
Ik heb gewoon 2 aparte dezelfde tuigen met mijn 2 span?
xd
hafjelinger
Berichten: 4375
Geregistreerd: 02-02-08
Woonplaats: Utrecht
Geplaatst: 20-11-10 22:52
Qilan schreef:
Is daar verschil tussen dan :}
Ik heb gewoon 2 aparte dezelfde tuigen met mijn 2 span?
xd
Bij een enkelspantuig zitten er lichtogen aan, een broek en natuurlijk ander soort leidsels een enkelspanwagen heeft een lamoen en een tweespanwagen heeft een boom, tis toch logisch dat je dan verschillende tuigen hebt.