13 juni heb ik mijn wedstrijddebuut gemaakt met het tweespan Helaas was ik de enigste die mee reed met een dubbelspan. Dressuur 168 punten, vond het zelf best goed gaan, maar over de gehele wedstrijd bij de pony's, B t/m Z, was er maar 1 wp vergeven... Vaardigheid binnen de tijd, maar wel 3 balletjes.
janouk
Berichten: 18692
Geregistreerd: 18-04-06
Geplaatst: 25-06-10 06:43
Geen foresters voor de wagen?
Mooi span samen. Balen dat de jury zo zuinig was met winstpunten. Vaardigheid is met de nieuwe regels een stuk lastiger, vind ik.
Die van jou lopen zo lekker, ik ben nu al een jaar bezig om het een beetje goed te laten lopen:p de ene pony trek niks en die andere doet haast alles heb de leidsels nu zo versteld dat ik de pony die zoveel trekt eerder pak dan die andere pony..
jep, spetter is de oudste, die is 12, en fiejo is 8. Ze hebben nu zo'n 30 keer samen gelopen denk ik
Evelinee_
Berichten: 557
Geregistreerd: 16-11-08
Geplaatst: 27-06-10 21:46
wat een leuk span zeg! En die bonte daar ben ik verliefd op!
Ik heb er juist last van dat mijn luie pony die nu eindelijk wil trekken wordt afgeremd door de pony die zo graag alles wilt trekken:P ze hapt gewoon naar rechts als ze merkt dat hij mee trekt!