Maya schreef:He? waar is mijn tekst in vorige antwoord? Ik schreef daar dus, dat ik de volgende hulpen ken: Drijvende hulp, Verzamelende hulp, Bestraffende hulp en Belonende hulp. Drijvende hulp, ze reageert goed op stem, zweep komt pas heel laat erbij kijken, mocht ze toch het nodig hebben dan blijft de zweep in m'n handen. Verzamelende hulp, ik hoef geen ophoudingen te maken. Bestraffende hulp doe ik met stem, als ik met dat met zweep doet schiet ze daar te ver in door. Belonende hulp snapt ze nog niet goed, ziet ze als een straf, dus gebruik ik ook niet.
Sanderijn als ik ontspannen aan het rijden ben, doe ik meestal na een half uur de zweep weer in de koker, is er ingesleten bij mij, ik vind het niet zo fijn mennen met zweep in handen.
Maar begrenzen kun je niet met je stem toch?!
Ik heb iig altijd mijn zweep in de hand, dat is er ingesleten bij mij.
Als ik naar jou eerste foto kijk, dan kan het goed fout gaan als je pony opeens een sprong zijwaarts doet (bijvoorbeeld richting de sloot). Ten eerste heb je geen aanleuning, dus eer je weer contact hebt, ben je waarschijnlijk te laat. Ten tweede heb je geen zweep om haar te begrenzen.
Maar goed, voor dit soort dingen geldt helaas altijd; als het kalf verdronken is dempt men de put.