hier stond hij voor het eerst voor het wagentje, daar is wel een foto van gemaakt (ik als trotse mama)

het tweede ritje, wat kleine dingetjes veranderd aan het tuig, broek ietsje losser gedaan want die zat de eerste keer de hele tijd strak om zijn billen.


op deze is te zien dat de neusriem veel te los zit, maar als ik hem strakker deed ging het bit achterover kantelen. tegenwoordig rijd ik met een bontje onder de neusriem dan past hij wel goed. en tegenwoordig rijd ik ook met een bontje onder het schofttuig.



nou dat waren ze. brand maar los, spaar mijn gevoelens niet, ik kan wel wat hebben. graag ook opmerkingen over het tuig. het wagentje is een beetje pipo dat weet ik ook wel, maar ik ga hem binnenkort schilderen.