Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
splash1999 schreef:Ze is super verkeersmak kan er ook een eindje mee fietsen etc, heb je altijd oogkleppen nodig of niet?
Dus welke stappen kan ik nu ondernemen met haar. Het achter aan lopen gebeurd buiten op de weg en langs de bomen bij gebrek aan bak.
splash1999 schreef:ik snap dat oogklepen voor je eigen veiligheid is. maar als je doel nu eenmaal is lekker rustig door het bos tuffen zonder kids.
zou ze oogkleppen makkelijk accepteren als je ook een handoek over haar hoofd mag doen??
haarlem schreef:hey ben ik nog even, wil best even langs komen met menhoofdstel weet je gauw genoeg hoe zij reageert op de oogkleppen, ik verwacht overigens dat dit reuze zal meevallen.
bitloos?? OHZ misschien???

Citaat:Oogkleppen zijn er voor jouw veiligheid, zodat het paard niet schrikt van wat voor een gedrocht er achter zijn/haar kont hangt... (een grote kar vol joelende kinderen, bijvoorbeeld) Zoek maar eens rond op dit forum, er zijn al meerdere topics gepasseerd over het nut en de noodzaak van oogkleppen.