Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
DRSun_NDLM schreef:als je slim ben geef je je op voor een menbewijs het is namelijk je verzekering als je onderweg schade krijgt.
#Ymke# schreef:- wat voor bit moet ik nemen voor m'n shetmerrie?
- ik zie verschillende soorten tuig, ook hoofdstellen zonder kleppen, is dit aan te raden?
- ik wil graag een kar op 4 wielen, waar moet ik op letten bij de aanschaf van een 2e hands?
- moet je een bewijs hebben als je op pad wilt met de kar?
Echwel schreef:Sorry hafjelinger je antwoorden zijn zo ongenuanceerd en getuigen van weinig ervaring..
Kennis van mij rijdt klasse 4 enkelspan gewoon zonder oogkleppen hoor dus hoezo..
Ga nou eerst eens zelf heel veel ervaring opdoen en geef dan antwoorden aan mensen die zelf helemaal geen ervaring hebben
zoveel leer je niet met dat cursusje. Het is wel handig om het als basis te gebruiken en van daar uit over te stappen naar les bij een vereniging.
(wel komisch bedacht overigens) maar dan zou er ook geen paard onder het zadel normaal lopen op wedstrijden, zonder oogkleppen
)#Ymke# schreef:Bedankt voor alle uitgebreide reactie's. Ik wil ook niks overhaast doen en ben aan het zoeken naar iemand die mijn pony men-klaar kan maken want dat wil ik zelf gewoon niet gaan prutsen. Maar zó'n iemand heb je niet 1,2,3 gevonden. Ook iemand die mij de kneepjes kan bijleren is hier in de buurt nogal moeilijk te vinden. Maar ik heb ook geen haast, ik wil dat alles goed gebeurt.
suleilitha schreef:#Ymke# schreef:Bedankt voor alle uitgebreide reactie's. Ik wil ook niks overhaast doen en ben aan het zoeken naar iemand die mijn pony men-klaar kan maken want dat wil ik zelf gewoon niet gaan prutsen. Maar zó'n iemand heb je niet 1,2,3 gevonden. Ook iemand die mij de kneepjes kan bijleren is hier in de buurt nogal moeilijk te vinden. Maar ik heb ook geen haast, ik wil dat alles goed gebeurt.
Wat denk je van even rondvragen bij de dichtstbijzijnde manege?
, maar ik kan misschien via via achter een adresje komen. Het heeft toch geen haast