Nou mijn eerste les zit er op!!! Ik mocht op Skippy. Ik heb er niet heel erg lang op gezeten, want we kregen eerst ook nog uitleg over het opzadelen etc. Het was erg leuk alleen was Skippy behoorlijk voorwaarts (ik ben niet zo'n held)!! In stap ging alles nog prima, beetje om pionnen heengestuurd om het sturen in de vingers te krijgen en stukje achterwaarts en halthouden, ging allemaal prima!!
Toen mochten we een stukje draven ahum!! Nou die van mij had ook wel zin in een galopje een erg hard galopje kan ik wel zeggen en ik was dus een beetje de controle kwijt haha!!
Ondertussen nog al springend over een pion voordat hij weer een beetje kalmeerde...pfff dat was wel even schrikken!! Maar ik vond het in ieder geval wel erg leuk en de volgende les is alweer besproken...alleen wil ik dan wel graag op een iets slomere quarter..!!
Het moeilijkste vond ik dat ik het gevoel had geen contact te hebben doordat je de teugels zo los hebt, zo van als hij nou aan de kletter gaat wat dan, dus dat was erg wennen!!!