Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
? Kan dat al als je hem/haar bv 3x in een jaar op een wedstrijd hebt gezien in de inrijbak? En dan ook nog liefst het afgelopen jaar: tenslotte veranderen/ontwikkelen trainers zich ook (hopelijk) en zou je de trainer niet moeten veroordelen op het stadium dat ie al lang achter zich heeft gelaten.
Blaze schreef:Voor een vergelijkend waren onderzoek hoef ik echt niet de toestemming te vragen van de desbetreffende fabrikant.
Een trainer bied een dienst aan (voor geld) men heeft het recht om te vergelijken in hoeverre diensten te vergelijken zijn
Iedereen heeft andere criteria wat betreft de kundigheid van een trainer/wedstrijdruiter. Waar moet je dan op af gaan? Diegene die goed uit de poll komt kan wel een hele andere visie op het trainen/lesgeven hebben dan jij...Sta je daar met je goede pollresultaten
Blaze schreef:Voor een vergelijkend waren onderzoek hoef ik echt niet de toestemming te vragen van de desbetreffende fabrikant.
Een trainer bied een dienst aan (voor geld) men heeft het recht om te vergelijken in hoeverre diensten te vergelijken zijn
spotless schreef:Da's leuk maar dan moet het wel een objectief vergelijkend warenonderzoek zijn. M.i. is dat in dit geval volkomen onmogelijk. Dan zouden namelijk al die trainers een 100 % gelijk paard onder hun kont moeten krijgen voor een x periode, waarbij er ook nog gedurende die gehele periode gelijke omstandigheden zouden moeten gelden (dus dezelfde bodem bv.) En gedurende die x periode moet er dan ook 24/7 toezicht zijn van telkens dezelfde, objectieve persoon. Anders wordt het al gauw appels en peren vergelijken.....
En als dat al mogelijk zou zijn, wat zijn dan de criteria waarop je gaat beoordelen? Wedstrijdje? Dan moeten al die paarden en al die trainers op dat moment ook nog eens een even goede dag hebben.
Ondanks alle goede bedoelingen kan dit nooit een eerlijke uitkomst opleveren al is het alleen maar omdat niet alle trainers evenveel 'aanhang' hebben die bokken.
Gr. Marion
. Waar gaat het dan om?? Er staat toch dat jullie trainers willen vergelijken? Net als product vergelijking? Dan gaat het toch ook om het product?