Milena rij ik in de horsemanship, trail, pleasure en reining. En Faiz wil ik in eerste instantie in de horsemanship uitbrengen, en daarna mogelijk trail of pleasure erbij. De reining komend seizoen zowiezo nog niet.
Nou kan ik natuurlijk 1 van de 2 gewoon Open starten. Maar de Open van een onderdeel komt altijd meteen na de Amateur.
Hoe doen jullie dat met losrijden? Laat je dat dan doen? Of laat je ze los longeren door een groom? Of starten jullie geen allround meer op het moment dat er een 2e paard bij komt om te starten?
Ik ben benieuwd!
PS even snel de update van Faiz: gaat nu keurig braaf in stap, draf en galop los door de bak. Andere paarden erbij geen probleem. En Anya, volgende keer mag je ook gerust op het raam bonken
want ook de kantine is niet eng meer
lijkt me helemaal niet prettig...

) maar ook wel heel leuk. Echt weer een avontuurtje met m'n meissie!
'k Zou me schamen in plaats van trots zijn eerlijk gezegd.