Alle paarden, honden en mensen zijn op tijd uit het pand gehaald!
Vanmiddag op de terugweg uit t bos, hoorden we een hoop sirenes en zagen we een enorme rookpluim... Op stal aangekomen bleek dat er brand was bij de Mill Ranch, we waren er al zo bang voor, onderweg terug zeiden we tegen elkaar "als het maar niet...".
Iemand van onze stal was er al heen en via haar hoorden we dat alle dieren er weg waren gehaald, gelukkig!!! Uiteindelijk lijkt de schade geloof ik een klein beetje mee te vallen...Naar wat ik heb gehoord staan de binnenbak en ook een aantal stallen er nog. Er zijn een paar schuren en een aantal stallen afgebrand. De brand is ontstaan bij een naastgelegen autobedrijf (aldus teletekst), daar zijn 20 auto's afgebrand. Volgens teletekst zijn er twee (licht) gewonden, een jongen van 16 met brandwonden en een man van 36 die rook heeft ingeademt.
Al met al een vreselijke gebeurtenis, maar gelukkig heeft iedereen het overleeft!!! Desalniettemin zal het een vreselijke klap zijn voor de eigenaar en iedereen die er verder dicht bij staat... Veel sterkte!!!

