en ik denk dat dit wel eens een sport voor ons (pony en ik dus) zou kunnen zijn. Maaaaar ik woon dus in België. Dus bij deze: heeft er iemand een site, of de naam van een of andere vereniging ofzo uit België waar ik meer informatie kan vinden? Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
en ik denk dat dit wel eens een sport voor ons (pony en ik dus) zou kunnen zijn. Maaaaar ik woon dus in België. Dus bij deze: heeft er iemand een site, of de naam van een of andere vereniging ofzo uit België waar ik meer informatie kan vinden?
(misschien moet ik volgend jaar in de zomer maar gaan endurance rijden in plaats van dressuren, kan ik in de winter blijven springen).