Joey is het paard waar ik geen rechte lijn mee kon rijden, en dat om de pas wisselde omdat ik niet recht zat... Het paard dat als ik teveel ging zitten in een giga slidingstop ging, zodat ik in het begin steevast op de hals eindigde (want ik zat niet).
Jo is een beetje mijn paard geworden, maar is eigenlijk het paard van Constans, mijn vriendin en instructrice.
Jo steekt als enige paard dat ik ken zijn tong uit...En die moet je dan pakken. Dat vindt hij grappig. Jo is ook verslaafd aan wortelen, hij doet daar veel voor.
Voor mijn vakantie (want hij zou in mijn vakantie gekeurd worden) heb ik een afscheidsritje gemaakt. Het ga je goed Joey!
En als iemand hem tegenkomt met zijn nieuwe eigenaar op wedstrijden... Geef em een knuf van mij... En liefst een wortel


