[WN] Hulp Realisme

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
HorseUtopia
Berichten: 2
Geregistreerd: 09-02-14

Hulp Realisme

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-02-14 17:32

Hallo!

Voor een klikspel ben ik op zoek naar een vrij realistische uitwerking van het western rijden, of tenminste, op,zoek naar wat meningen.

Het spel is nog maar net van start, dus wil het western rijden nog niet mega uitgebreid maken, en dan later eventueel uitbreidingen toevoegen aan deze basis werking, zodat het uitdagend blijft voor westernliefhebbers.

Ik heb het nu op,Reining gehouden, en dan al 8 onderdelen daarin, die dan moeten getraind worden.

Volgens mij heb ik op de puntentelling ook al wat gevonden. Het klopt toch nog dat je puntenaantal wordt berekend vanaf 70 ? En dat als je meer dan 80 punten hebt, je uitmuntend hebt gepresteerd?

Ik weet echter bijvoorbeeld niets over de klasses waarin onderscheid wordt gemaakt in moeilijkheid. Bestaat dit voor western ook, of gaat het anders? Iemand dienhierover uitleg kan geven, of. Jttige links heeft zijn steeds welkom.

Tips over de algemene uitwerking ook :d

quarterH

Berichten: 6716
Geregistreerd: 23-01-09

Re: Hulp Realisme

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-14 18:42

geen idee wat een klikspel is :-)

maar ik zou eens op de site van www.drha.nl kijken voor uitleg over reining.
een score van 80 is nog nooit gereden trouwens.