Na lang zoeken heb ik iemand gevonden die op verplaatsing western les kan geven. Alexandra Meijer (www.alexandrawesterntraining.nl) heeft verschillende certificaten en heeft meerder opleidingen afgerond.
Ik vind het ongeloofelijk wat je met de juiste hulpen kan bereiken!
1 les voorbij en Charly deed zijn back-up véél vlotter en beter als voorheen. Door gewoon in de richting te kijken naar waar ik wilde gaan ging Charly die richting al op (vooral op zijn rechterhand dan).
We hebben zelfs de eerste stapjes van een roll-back gedaan.
Natuurlijk zijn we nog beginners in western en is er nog veel werk. Ik ben toch geschrokken van wat Charly degelijk kan. Hij werkte ook zeer goed mee en concentreerde zich heel goed. (alles nog in stap voorlopig)
Deze les gaf me echt het gevoel dat ik nog zeer veel kan bereiken met Charly ondanks dat hij al wat ouder is (17)
Nu ga ik vooral veel oefenen op de dingen die ik deze les heb geleerd (hele boterham) tot dat het nog eens tijd is om Alexandra nog eens langs te laten komen.
Ik begrijp wel dat bokkers vaak hameren op het nemen van lessen, je leert er echt veel bij!
)