TREC onder de man bestaat al sinds een aantal jaar in Nederland.
Op zaterdag 8 september organiseren wij te Rijsbergen (Brabant) voor de allereerste keer in Nederland een Aangespannen TREC of MENTREC ! Een primeur voor Nederland dus! Dit is een eendaagse.
De wedstrijd is gewoon een oefenwedstrijd voor iedereen die zin heeft om dit eens te proberen of om gewoon een leuke dag te hebben.
Wil je graag meer informatie stuur dan een mailtje naar trecdes@gmail.com
In het kort, wat houdt het in?
Je begint de dag met een oriëntatierit die de menner of de groom (1 van de 2 moet bij de wagen blijven) zelf heeft ingetekend op een kaart overgenomen van een 'moederkaart'. Deze rit is ± 15 km. Dit noemt POR.
Na de middag staat het vaardigheidsparcours klaar; dit zijn 16 verschillende hindernissen. Bv met 1 hand om een paal rijden, waterbak, klaverblad. De ene hindernis is verplicht in stap bij andere is de keus vrij. Dit noemt de PTV.
Meer info via de mail of hier via bokt!
Helaas is er geen Nederlandse website met meer informatie, maar op http://www.trecbelgium.be kun je wel een frans/nederlands/engels uitleg van de PTV-hindernissen vinden.
(er is wel een nederlandse site van TREC onder de man; http://www.trec-club.nl, maar hier staat dus niets over aangespannen op)