Ik wil graag met mijn (toekomstig) paard reining en/of cuttingwedstrijden gaan rijden. Wat moet ik me voorstellen bij de kosten voor zo'n wedstrijd? Het zullen nog niet meteen de wereldkampioenschappen zijn Iksnap dat er inschrijfgeld bij komt kijken, maar hoe hoog is dit ongeveer en welke andere kosten kan ik verwachten?
Rumpleteaser
Berichten: 5610
Geregistreerd: 04-09-09
Woonplaats: Randstad
Geplaatst: 05-07-12 14:04
Je kunt op de website van verschillende westernverenigingen inschrijfformulieren downloaden. Daar staan de inschrijfkosten en bijkomende kosten op. Denk bijvoorbeeld een aan fee voor je stamboek, stalling, etc, etc Check even de sites van bijvoorbeeld de NQHA, DRHA en de WRAN
Anoniem
Geplaatst: 06-07-12 11:36
WD-V => WN-AM Omdat het hier een Westernvraag betreft.
Voor de reining valt de prijs nog mee, cutting is echter heel erg duur. Je betaald zomaar €100 per start omdat er een dikke cattle charge bij komt. Tel daarbij ook nog eens je lidmaatschappen voor de diverse verenigingen op en je loopt er op leeg.
voor een gemiddeld weekend op een DRHA show (reining dus) als beginner moet je toch rekenen op 300 euro ex je eigen verblijf. dan denk ik aan stalling, een aantal starts (bv gag, rookie, limited, novice horse) en misschie nog vervoer of deel tackbox.