http://www.westerntoday.nl/nieuws/item/ ... -overledenmooie leeftijd, 27 jaar en een hele rits nakommelingen die hem onvergetelijk maakt.
Zeker een mooie leeftijd.Helaas komen aan alle dingen een eind, dus ook aan het leven van zo'n bepalende hengst.
Tja, ook paarden hebben niet het eeuwige leven. Mooie leeftijd, zijn vader is 31 geworden, dus het is, ook wat dat betreft, een sterke lijn.
Mooie leeftijd en wat een paard was dat zeg! Ookal ben ik helemaal niet thuis in de western maar toen ik zijn foto zag herkende ik hem gelijk. Hopelijk worden zijn nakomelingen ook zo'n succes!
Gelukkig leeft hij voort in zijn nakomelingen en heb ik der eentje van op stal. Mooie leeftijd, maar het blijft spijtig als een legende sterft.