Gratis informatieavond over endurance op vrijdag 10 februari
Aanstaande vrijdagavond is er centraal in Nederland (Soest) een informatieavond over endurance. A-kaderlid Jannet van Wijk komt hier vertellen wat je als beginnende enduranceruiter moeten weten over conditieopbouw. Volgens mij zijn ruiters uit heel NL welkom!
http://www.dichtbij.nl/eemland/regionaa ... soest.aspx
Citaat:Endurancesport in Soest
Jannet van Wijk maakt al jaren deel uit van het Nederlands Endurance team. De WPE is er in geslaagd om een van Nederlands beste Endurance rijdsters op 10 februari a.s. een informatieavond te laten verzorgen over de “Endurancesport”.
Al meer dan 20 jaar is Jannet actief in de Endurance en zij geniet nog steeds van de sport en het fantastische contact met haar paarden. Jannet van Wijk neemt u mee in de voorbereiding van mens en paard in deze duursport. Op inspirerende wijze zal Jannet u tips en informatie geven over training en conditie van het paard. Jannet’s motto voor de avond is “stel vooral veel vragen!”
Jannet zal haar betoog opluisteren met fascinerende beelden van wedstrijden op unieke locaties. Laat je inspireren!!! Voor iedere paardenliefhebber, ook als je aangespannen rijdt, is deze avond interessant en leerzaam.
Datum: 10 februari 2012
Aanvang: 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur
Locatie: Museum Oud-Soest Steenhoffstraat 46 Soest
Toegang: Gratis met koffie of thee. Drankjes tegen geringe vergoeding in de zaal verkrijgbaar.
Aanmelden! Stuur een berichtje aan secretaris@wpeemland.nl onder vermelding informatie avond en het aantal personen.
Meld je snel aan!!!!!!!!!!!
Voor vragen: stuur een email naar secretaris@wpeemland.nl, of neem contact op met de secretaris WPE, telefoon 06-23500240 (na 18.00 uur).
Als het lukt met het openbaar vervoer ga ik er zeker zijn.