Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Sonja schreef:Lizet1994 schreef:Hm, ik wil niet veel zeggen, maar zie er stiertjes tussen lopen, ooit nagedacht over de gevaren hiervan?Ja ga jij de AOK eens uitleggen hoe dat eigenlijk zit met paarden en vee, da's een goed idee! Leren ze het misschien eens
*proest*.... hahahaha weer zo'n vermakelijke reactie..

Ods schreef:Geweldig leuk het verschil te zien tussen afgelopen zondag en de eerste keer!! Hij is inderdaad een heel stuk stoerder geworden. Ik vind de uitstraling van hem zo gaaf, prachtig hoe hij zijn werkje doet. Er zitten een paar mooie momenten in de filmpjes.
Leuk jullie 8 mei weer te zien! Misschien zitten jullie weer in dezelfde groep?
Dan zitten jullie weer in dezelfde groep!! Gezellig! Inderdaad, het is een jolige bende als ze de stal uitkomen, zo gaaf om te zien. Tot 8 mei dan!
Weten jullie toevallig nog locaties waar je dit kan doen ofwel in België of net over de grens?
! :p Cowhorse7 schreef:heeeej ik zat al op je topic te wachten, ik zag rene in de vorige topics namelijk al aan de kant staan ! Gaaf hoor! Ga zo door !