Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Het is al erg genoeg voor de TS en dan gooi jij nog wat olie op 't vuur door te insinueren dat de TS ervan te beschuldigen dat de welzijn haar paard niet voorop staat? Lekkere uitspraak als eerste post op een forum
hexodrien schreef:wat een narigheid allemaal!
je rijdt wedstrijden voor je plezier,en je hoopt je paard er ook een plezier mee te doen.en dan beland je op deze manier....
maar wat ik niet snap:voordat je de cross in gaat,ga je de cross verkennen.ik neem aan dat je dan alle hindernissen,dus ook de waterbak,grondig "van binnen en van buiten" bekijkt.dus als je dan start,ga je accoord met de conditie van de cross>met andere woorden,je vindt alle hindernissen goed genoeg om jou paard daarover/er doorheen te sturen.alle crossen die gebouwd worden,moeten voldoen aan strenge veiligheidseisen,dus ook een waterbak.de t.a en/of afgevaardigde van de knhs controleren dit ook allemaal,voordat een wedstrijd mag beginnen.dus om nou 3 weken na een wedstrijd te vragen aan mensen of er evt. een tak o.i.d op de bodem ligt,lijkt mij een beetje ver gaan.en als je dan toch onderzoek wil doen,doe dit dan zelf,zodat je met eigen ogen ziet hoe de conditie van de waterbak is!!ook al moet je daar 2,5uur voor rijden.dat is je paard toch wel waard zeker?
verder vind ik het ook vreemd dat je pas 3 weken na de val met je paard naar een kliniek gaat!!terwijl je haar zo weg ziet kwijnen van de pijn,ondanks de vele pijnstillers.
mijn mini-pony is in maart kreupel uit de wei gekomen,en dezelfde dag stond de dierenarts nog op de stoep,1 dag later had ik telefoninsch contact met een tweede arts,en 2 dagen later stond ik met hem in een kliniek in zeist!(voor mij 1,5uur enkele reis,en 1,5uur behandeling per keer)en dat met een pony die géén wedstrijdcarriere heeft,maar alleen een weidepony is en als vriendje van mijn andere pony fungeert.en sinds die dag rijd ik iedere maand met hem naar zeist voor behandeling,en geef ik hem dagelijks intensieve verzorging en revalidatie.dát is liefde voor je paard/pony,en niet denken "jeetje,moet ik nou een jaar met hem revalideren?".en wellicht kun je als het na een aantal maanden wat beter gaat met longeren of freestylen je paard toch weer voorzichtig in training opbouwen.geef het niet te snel op zou ik zeggen.of laat haar eerst een jaar mama worden,dan heeft ze zowieso tijd genoeg om rustig te genezen en aan te sterken.
ik was toevallig ook in princenhage als toeschouwer (ik rijd zelf geen sgw's),en ik heb heel veel combinaties keurig en beheerst de waterbak zien nemen.natuurlijk valt er wel eens iemand in,maar bij andere hindernissen vallen ook wel eens mensen/paarden helaas.dat is het risico van de sport,zullen we maar zeggen.
en ik heb je verslag van 18 oktober ook gelezen,en als je die 2 verslagen vergelijk,is het verslag van deze week toch wel een stuk dramatischer geschreven (gezien de schaaf-en snijwonden en dergelijke).da's toch een vreemde gewaarwording als lezer zijnde....suc6 met de operatie en revalidatie van je paard,enne.....het lijkt me niet puur de schuld van de organisatie dat je paard nu geblesseerd is.de meeste paarden zijn nl gewoon gezond de cross uit gekomen.