[WN] Zelf beginner western en jong paard western beleren

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Rianne84

Berichten: 660
Geregistreerd: 25-05-06
Woonplaats: Nijkerk

Zelf beginner western en jong paard western beleren

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-10-10 10:24

Hallo allemaal,

Ik heb een arabische merrie die nu bijna 3,5 is.
We zijn haar nu langzamerhand aan het longeren, en willen nu een stapje verder met een dekje en longeersingel.
Ik wil heel graag western gaan rijden en haar ook western beleren.
Nu moet ik eerst zelf eens ergens western gaan rijden ergens, hebben jullie goed tips waar ze les geven voor beginners in gelderland (ik woon in nijkerk)?
En kunnen jullie mij tips geven hoe ik het beste kan aanpakken met mij arabische merrie in het begin staduim met western beleren?

Groetjes
Rianne

MarcR
Berichten: 1418
Geregistreerd: 10-01-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-10 11:37

Dahyeemah schreef:
Hallo allemaal,
.......
En kunnen jullie mij tips geven hoe ik het beste kan aanpakken met mij arabische merrie in het begin staduim met western beleren?

Groetjes
Rianne


Zoek voor je paard een trainer die zich specialiseert in het geven van een western basistraining = zadelmak maken en veel meer.
Spreek met hem af dat je elke week enkele keren mag komen kijken en later deelnemen aan de training, zo leer je heel wat en kan hij van jou en je paard een eenheid maken.

Japeloup

Berichten: 1717
Geregistreerd: 27-07-06
Woonplaats: Nieuw Balinge

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-10 11:51

Ik ben het met MarcR eens.
Ik rij zelf engels maar heb o.a. van een goede western instructrice les. Ja zou haar kunnen vragen Alice01 hier op bokt.
Ik geef zelf ook les, en ben van mening dat de basis van de western en het engels het zelfde is. Maar om je paard het goed te leren zou ik een prof op dat gebied zoeken.

superpony
Berichten: 26713
Geregistreerd: 25-02-05

Re: Zelf beginner western en jong paard western beleren

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-10 12:46

Ik heb in deze omgeving bijna de route vol en stuur je even een berichtje hierover.

Rianne84

Berichten: 660
Geregistreerd: 25-05-06
Woonplaats: Nijkerk

Re: Zelf beginner western en jong paard western beleren

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-10-10 13:01

Ik heb je teruggestuurd ;)

simodi

Berichten: 8610
Geregistreerd: 21-04-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-10-10 20:39

Hoi! Bij Ed Gosen Paint en Quarters in Woudenberg kun je lessen, ook voor beginners en ook op lespaarden. Hij heeft een website waar je alles kunt vinden:
http://www.edgosen.com/


PS Een aantal mensen van de stal waar je nu staat met Dahyeemah rijdt ook bij Ed! ;) :D