Ik weet niet echt waar dit onderwerp moet, maar ik probeer het hier even neer te zetten. Mijn veulen is paard x pony. Zou dat gaan om met haar eventing te beginnen? Haar vader was vroeger een draver. En haar moeder was ... ( onbekend) (de meesten zeggen dat zij ook een draver was.)
Wat denken jullie wat ik met mijn 2jarig veulen kan doen?
Daar kun je nu nog helemaal niks over zeggen, of je paard geschikt is voor eventing. Je komt daar pas achter als je met haar aan het werk gaat. En dat zal denk ik het komende jaar nog niet gebeuren
De vraag wat je met je 2 jarige kunt doen hoort niet op SGW thuis. Die kun je beter in een ander forum stellen. Of eerst even met de zoekmachine kijken, want er zijn al meerdere topics geweest over wat je met een veulen zou kunnen doen
Anoniem
Geplaatst: 15-07-10 07:29
mijn draver is echt een dressur krack. Kan voor geen meter springen maar doet het super in de dressuur. denk dat het elke keer weer een verassing is.