Ook wij hebben zaterdag een leuke training gehad in Nieuwveen. Luxor springt over het algemeen alles, maar ritme en goed door blijven rijden is vaak ons probleem.
Even wat achtergrondinfo: Luxor is een 16-jarige KWPN'ner van de hengst Goya (x waarborg) de meeste zal dit niets zeggen want het is geen dressuur of springbloed maar gewoon een heerlijk tuigpaard. Hij heeft 0,0% volbloed in zich dus echt een hele hete is het niet
Inmiddels mogen we M2 dressuur starten en ook hebben we voldoende punten om in het SGW naar het L te mogen. Zolang we nog steeds ruim buiten de tijd binnen komen ga ik dat niet doen, dus dan zal het waarschijnlijk altijd en eeuwig de B blijven
. We hebben er allebei ontzettend veel plezier in en dat stralen de foto's hopelijk ook uit
Uiteraard wil ik ook de groom/chauffeur/vriend en fotograaf van Apple bedanken voor weer een hele mooie serie foto's
Losrijden:

Met een kruisje inspringen:

Na het kruisje door naar een tripple:

Landing:

Flying Luxie....afsprongetje:

Huisje, na 1 weigering toch nog braaf gesprongen.

Smile:

Eerste van de dubbel:

Tweede van de dubbel:

Boomstam naast de wal:

Dit was de eerste van de dubbel die in een soort gebroken lijn stond:

Wateruitsprong, vind deze wel heel mooi met dat opspattende water:

Tweede van de dubbel, die schuin achter elkaar stonden. De eerste keer had ik een hele rare sprong op de eerste zodat we op de tweede niet goed uitkwamen. Dit was de tweede keer aanrijden:

Van de andere kant genomen:

Op naar de volgende training!!
. Fotogeniek.
Op zijn manier is hij altijd enthousiast!!