
Helaas hebben wij vandaag afscheid genomen van onse lieve Nicky, die een manege paard was. Nick was een 13 jarige merrie, voskleurig, 1 wit rechterachterbeen en een echte merrie. Ze leed aan Spat. Het was al zover dat er geen redde meer aan was. Nicky leed pijn en dit was duidelijk te merken. (Zij had voor het eerst in 3 jaar mij gebeten, wat ze anders nooit deed..)
Ik zelf ben helemaal knettergek van Nick. Ik heb haar ruim een jaar lang elke week gereden en we kregen ook steeds meer een echte band. Met deze merrie kon je werkelijk álles doen. De gekste dingen kon je met haar doen.. Ik heb bijna nog nooit zo'n band gehad met een paard.. Al vanaf dag 1 (23 september 2005) was ik al verliefd op haar... en dit is geen 1 dag veranderd

Vorige week dinsdag hoorde wij het al dat we er rekening moesten mee houden dat 'mijn' meisje binnenkort weg kon zijn.... Daarom hadden Astor @ Bokt en Emma_ vorige week schitterende fotos gemaakt van mijn topper die zeker de moeite zijn om hier groot aan de muur te hangen..
Het verlies valt zwaar... Heel zwaar.. Maar omdat wij bijna allemaal dachten dat Nick vorige week al zou gaan... Valt de pijn nog mee.. (in zovere dat kan

Ik heb super veel gehuild.. onwijs veel.. Maar nu hou ik het momenteel even droog? Is dat raar?

Nicky,
Rust zacht meisje! Je bent uit het oog maar nooit uit het hart. En we zullen je allemaal nooit vergeten!
Hopen dat je nu geen pijn meer hebt...

- Als twee bruine ogen je vragen,
Help me, want ik voel me niet zo fijn.
Mag je dan, omdat je voelt, dit is het einde...
Egoïstisch zijn?
Als je van de dokter hoort,
dit komt nooit meer goed.
En zij krijgt steeds meer pijn.
Mag je dan ,omdat je haar niet wilt missen...
Egoïstisch zijn?
Als twee lieve bruine ogen zich sluiten gaan.
Voorgoed en je zonder haar naar huis toe moet.
Met het halster in je hand en een hart vol pijn.
Dan probeer je jezelf te overtuigen,
dit was het beste.
Ik mocht niet egoïstisch zijn.
Vele jaren was ze bij ons,
elke dag samen was een feest.
En in al die fijne jaren is zei zelf niet een keer...
EGOÏSTISCH GEWEEST...
Deze foto's mogen geplaatst worden van de eigenaar

Ik wens alle andere Nicky liefhebbers ook onwijs veel sterkte...

