We dachten in eerste instantie aan een hoefzweer.
In Bodegraven werd duidelijk dat het ging om een nageltred http://www.bokt.nl/wiki/Nageltred Beide slijmbeurzen zijn aangeprikt en het scherpe voorwerp is tussen het hoefbeen en de straalbeen doorgegaan,complexer kan bijna niet.
Onder narcose is er een gat gemaakt in haar hoef zodat ze het konden uitspoelen,na 1-2 weken mogen ze normaal weer naar huis.
Ze heeft 5 weken in Bodegraven gestaan omdat er maar gewrichtvloeistof uit bleef komen
Ook kreeg ze de zwaarste antibitica,en ze werd steeds magerder.
Na 3 weken werd ik gebeld dat ze het dichte ijzer klaar hadden en dat ze waarschijnlijk snel naar huis mocht,maar het ging helaas weer achteruit en de ontsteking bleef aanhouden en heeft ook het bot aangetast.
De kans dat de ontsteking met een 2e operatie weg zou zijn was nihil,en ondanks de pijnstillers had ze behoorlijk pijn.
Jo-ann is 7 april 1998 bij ons geboren en op -18 april 2008 hebben we het zware besluit genomen om haar in te laten slapen
Jo-ann het afscheid kwam eerder dan verwacht
Je was een pony uit duizenden,een kanjer.
ik heb veel van je geleerd
Bedankt voor de mooie tijd
Nooit zal ik jou vergeten!

