07-04-2022 - 14-06-2022

vro.photographs
Mijn knappe lieve mannetje is er niet meer. Na lang kwakkelen weten we wat het is, het vermoeden van mij was er al vanaf het begin. De dierenartsen wisten het niet. Door een second opinium zijn we erachter wat het is. Lief klein ventje nu hoef je niet meer te lijden
De 2e dag zag ik wat melk uit de neus, ook leek hij wat moeite te hebben met ademen en de dierenarts is geweest. Ietsjes vocht achter de longen maar geen longontsteking. Hij kreeg antibiotica. Er is gevoeld naar een gespleten Verhemelte maar dit is niet opgemerkt door de DA
De weken daarna ging het steeds op en neer met hem, soms trof ik hem aan met uit beide neusgaten snot, resten eten of melk. Het was sneu wat wat is het nou? Inmiddels was de dierenarts geweest en die kon niet precies zeggen wat het was. De slokdarm is daar niet iets mee? Dat was niet iets waar ze aan dachten.
Tot het vorige week niet goed ging met hem, hij was slecht, benauwd en het eten kwam uit zijn neus, het leek eerst gewoon snot maar later kleurde het groen door het gras. Er is een andere dierenarts gekomen en deze heeft helaas geconstateerd dat kleine Maestro een slecht werkende slokdarm heeft en waarschijnlijk zijn er meer dingen niet goed met het slikken enz. De arme Maestro.. afgelopen weekend ging het langzaam wel wat beter! Hij speelde veel met zijn vriendin Chelsey! Dikke vriendjes!
Maandag trof ik Maestro slecht aan, veel kwam uit zijn neus en hij kwijlde. Ik belde direct de dierenarts van de second opinium. Hem belde ik met de vraag hoe nu verder. Hij meldde me dat Maestro geen 6 maand oud zou worden

Ik vroeg hem uiteindelijk, hoe vaak dit mag gebeuren zoals het nu is. Het andwoord, als dit meer dan 1x per week gebeurt is het beter hem te laten gaan.
Dinsdag stond ik op en wilde ze buiten zetten, maar Maestro was niet opgeknapt

Ik heb met spoed nog een fotograaf kunnen regelen!! Alle afspraken heeft ze afgezegd
vro.photographs Super lief en ik ben haar zo dankbaar dat ze ons heeft vast kunnen leggen een uur voor de dierenarts kwam. De foto's zijn prachtig!
*naam* heel erg bedankt!!

Ik ga mijn kleine man missen! Chloë zijn moeder is verdrietig, gelukkig heeft ze veel tijd gehad om afscheid te nemen van onze Madelicious First Maestro

vro.photographs

Maestro nog zo klein



