Ik was er niet toen je net op de manege kwam, maar een half jaar later.
Mijn moeder en ik waren al opslag verliefd geworden op zijn ondeugende nieuwschierige blik. Maar toch met zoveel liefde erin.
Ik besloot jou is een keer te proberen, kijken hoe je was. Mensen waarschuwden mij al dat je soms heel gevaarlijk kon bokken en dat hij je er de hele vandoor kok vliegen. Ik luisterde niet naar hun en vanaf het moment dat ik opsteeg vond ik het heerlijk om op jou rug te zitten. Die les probeerde jij me heel erg uit. Soms was hij me te slim af.
Maar toch bleef ik helemaal verliefd op jou.
De lessen erna bleef ik op jou rijden. Soms ging het goed, maar soms stond je de halve les stil zonder ik je vooruit kon krijgen of je ging die les veel bokken.
Soms was ik bang om op jouw rug te klimmen, maar elke keer ging ik er toch weer tegenaan en ging het goed.
Je was soms ontzettend onnozel, je lette niet op waar je je voetjes zette, of ging maar tegen een andere pony aanleunen.
Ik heb zoveel met jou beleefd, zoveel moeilijke dingen.
Maar ook zoveel leuke dingen.
Zoals samen join up, samen een toneelstukje gedaan en jij was Romeo. Dat ging heel goed ook al kon je een bokje niet laten

Ik kan zo wel eeuwig doorgaan met wat we hebben beleefd.
Ookal is hij nu al ruim een half jaar overleden, hij zat altijd een plekje hebben in mijn hart.
Orlando, het gaat je goed ♡
https://youtu.be/L12Ro7Bp3LQ
1. Mijn lievelingsfoto

2. Die oortjes


3. Verstoppen achter zijn dikke koppie

4.

5. Ik wil iets lekkers!!!

6. Knabbel


7.

8. Oké een worteltje dan!

9.


10. Slaperige oogjes

11. Hij heeft toch een beetje een wijze blik

12. En als afsluiter nog een van mijn favorieten!
