Helaas lag hij gister aaf doorziek op de wei in shock, we hebben alles nog geprobeerd om hem op te laten staan en te laten lopen hij probeerde het een aantal keer maar toen zakte hij weer naar de grond, aventoe ging hij ook helemaal plat liggen met zijn hoofd op de grond toen zag je het al een beetje aankomen maar dan probeerde hij het weer, uiteindelijk hebben we hem overeind gekregen en hem met warm water en olie door zijn neus gedaan met een slang, het leek toen iets beter te gaan en kregen hem op de trailer erna. Helaas ook nog met een bloedneus.
Toen is hij met moeite met de da naar de kliniek gegaan en nog even bleef hij staan in de stal maar toen ging ie weer liggen helaas...
Het was het snel gebeurt helaas, even had ik nog hoop van hij staat weer het komt weer goed maar toen ging ie weer liggen. Je zag hem vechten tegen de pijn, hij wou wel nog maar kon niet meer opstaan. Hij probeerde het steeds, en viel daardoor ook steeds met zijn hoofd tegen de muur etc... Heel zielig om te zien. Je zag de pijn in zijn ogen.
Hij spartelde ook van de pijn zo erg om te zien.
De dierenarts heeft hem toen nog een spuitje gegeven, en toen was ie overleden. Zal zijn laatste zucht en gevecht nooit meer vergeten. Hij wou absoluut niet doodgaan en was ook nog veelste vroeg in mijn ogen.
Terug kijkend zei de arts ook dat hij dit niet had kunnen overleven met deze bloedwaardes, als hij dat had geweten had hij hem niet meer meegenomen naar de kliniek zelfs..
Hij blijkt vergiftigd te zijn, weten niet precies waardoor een aantal waardes extreem heel hoog ( kalium te laag,veel te hoog: lever, glucose en nog een aantal dingen geloof iets met spier en nieren) krijg die waarder gemailt.
Het rare is dat wij niet iets kunnen noemen wat in de wei ligt waardoor hij vergiftigd is, onkruid, eikels etc... wat hij heeft kunnen eten + het ander paard niks mankeert en die eet precies hetzelfde.
Kevin

Laatste foto die ik heb gemaakt deze maand toen hij nog niet ziek was.