[IM] Bedankt lieve Puck

Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anonimo12
Berichten: 172
Geregistreerd: 11-05-11

Bedankt lieve Puck

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-12-11 22:02

Lieve bokkers,

vandaag heb ik te horen gekregen dat het paardje waar ik 2,5 jaar lang elke dag voor heb gezorgd is komen te overlijden. Ik weet niet precies waaraan, haar eigenaars hebben nooit meer contact met me gehad. Ik wist alleen dat ze ziek is geworden en uiteindelijk is ingeslapen. Ik heb goede herinneringen aan haar, al heeft ze het niet altijd even fijn gehad, met als dieptepunten dat ze een jaar lang alleen heeft moeten staan en toen ze eindelijk een vriendje kreeg is dat paard gestorven in 2009. Gelukkig weet ik dat ze op het eind nieuwe vriendjes kreeg en ik weet zeker dat ze daar heel erg van opgebloeid is. Ze was altijd lief en braaf, goudeerlijk en een geweldig dressuurpaard ondanks dat ze niet genoeg werd gereden (mede dankzij mijn tijdgebrek door school). Hoewel ik haar al jaren niet meer verzorgde, zag ik haar nog vaak staan in haar weitje en aan haar hoofdje te zien herkende ze mij ook nog. Grasjes waren uiteindelijk leuker natuurlijk :+ Thuis kan ik er niet echt over praten en durf ik ook niet echt te laten zien dat ik verdrietig ben, daarom wilde ik het graag hier even uiten. Ik heb veel van haar geleerd. Een paard met zo'n eerlijk en lief karakter als Puck kom je zelden tegen. Daarom vind ik dat ze nog even in het zonnetje gezet mag worden.

Een foto heb ik helaas niet meer, die zijn kwijtgeraakt. Ik kan iedereen wel zeggen dat ze prachtig donkerbruin was, met een leuke bles, groot en imposant, maar met prachtige zachte ogen en een zachte neus. Het was een knuffeltje. Bedankt lieve Puck, voor de goede tijden.

Pauline
Berichten: 12229
Geregistreerd: 10-01-01
Woonplaats: Zuid Holland

Re: Bedankt lieve Puck

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-01-12 02:46

Wat verdrietig voor je, heel veel sterkte.

Horse4life10

Berichten: 108
Geregistreerd: 08-11-11

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-01-12 15:43

veel sterkte
ik snap je verdriet ik kreeg een week geleden te horen dat mn lievelings paardje weg was gegaan en ik kon nieteens afscheid nemen een lief paardje waar ik altijd plezier mee had en ook veel van had geleerd ik was de enige die goed op haar kon rijden ik wil er thuis of ergens anders het liefst ook nie over praten of huilen het is fijn dat je het dan hier kan uitlaten.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Bedankt lieve Puck

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-01-12 14:29

Heel veel sterkte.
Ik hoop dat je erachter komt waaraan :(:)

charlotte20
Berichten: 70
Geregistreerd: 24-06-11
Woonplaats: Nederland

Re: Bedankt lieve Puck

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-01-12 14:30

Sterkte!

rien10
Berichten: 17524
Geregistreerd: 01-06-10

Re: Bedankt lieve Puck

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-12 22:41

Sterkte. Ook een Puck. Onze Puck is vandaag precies een jaar dood. Ik weet wat je voelt.