Het gaat over BMC Sir Oliver, er staat: hengst BMC Sir Oliver maar, Ollie is geen hengst of ik moet echt blind zijn maar het staat mij bij dat Marrig altijd heeft gezegt dat hij ruin is(heb overgins ook nooit iets zien hangen)
Ik kan op internet even niet vinden of het om een ruin of een hengst gaat (alleen dat z'n geslacht 'mannelijk' is en hij een 'zoon' van z'n vader is . Weet jij ergens te staan dat het een ruin is?
Het is nog maar kort geleden dat BMC Sir OLiver zijn intrek nam in de stallen van DVB. De mooie vosruin (v. Wolfgang) is in eigendom van de Italiaanse familie Pignatti en bestemd voor hun oudste dochter Alessia.
Heb je daar meer informatie over? Zoals: Sinds wanneer rijdt hij deze paarden niet meer? Waarom niet: omdat ze naar een andere ruiter zijn gegaan, met pensioen zijn, geblesseerd, overleden...?
Pavarottie is naar Wesley Heijdens en Montreal reed hij tijdelijk voor de Schröders omdat hij in de stop was. Montreal is dus weer terug omdat het goed ging met Jeroen.
Denk dat dat te voorbarig is, ging op het begin erg goed. Ze behaalde meerdere prijzen, maar pas geleden was hij idd weer uitgebeld. Maar om nou meteen weer te zeggen dat hij in de stop zit, denk dat dat eerst even aangekeken moet worden.
Ik heb inmiddels een aanpassing gedaan bij Montreal en Pavarottie H. Misschien dat Marlies even kan kijken of het zo naar wens is of dat je het liever anders ziet?
Ziet er netjes uit, Charles. Maar misschien kan je bij Montreal nog even vermelden dat hij vóór Dubbeldam ook door Schröder werd gereden? Dan is het nog duidelijker, denk ik.