Zomaar post weg?

Moderators: Essie73, Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
arno8

Berichten: 4848
Geregistreerd: 25-08-05
Woonplaats: Sprang-Capelle

Zomaar post weg?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-10-07 23:00

Hoi,

Ik had ergens iets gepost en nu is mijn post *ploep* als sneeuw voor de zon verdwenen. Nergens een opmerking van een mod, niet per pb en ook niet in het topic. Er stond niks schokkends in de post, dus ik vind het een beetje vreemd.

Het zou een technische storing kunnen zijn, dus dan zou ik mijn post er opnieuw neer kunnen zetten. Maar als dan blijkt dat een mod het weg heeft gehaald dan is die weer boosjes en dan krijg ik weer gedoe.

Vandaar mijn vraag: kan een mod zomaar een post weghalen zonder iets te zeggen? En is het strafbaar als je dan je post er opnieuw neerzet?

Justy

Berichten: 31631
Geregistreerd: 26-02-04
Woonplaats: Waar het altijd vakantie is

Re: Zomaar post weg?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-10-07 08:52

Ja, soms kunnen mods een post weghalen zonder iets te zeggen. Oneliners en zogenaamde 'stipjesreacties' worden vaak zonder tegenbericht verwijderd. Als jouw reactie van een andere aard was dan kun je het beste even een PB'tje sturen naar de mod van het forum waar je post stond Lachen