ik weet niet of dit al vaker is gevraagd, maar ik zie de laatste veel topics waar de laatse post door een moderator geplaatst is, die zegt "hier een slotje op". maar daar kan ik wel gewoon een nieuwe post plaatsen.. is dit een foutje?
Dan moet de mod het slotje er nog opzetten denk ik .. Ik weet niet of dat met een klik gaat, of per bericht of zo .. Maar ik denk dat dat handmatig moet ..
Dan is de betreffende mod het slotje vergeten, dat kan opzich gebeuren. Als je het ziet kun je gewoon TeM-en, en kan het topic als nog op slot gezet worden.
Ik ga even de topics die je gelinkt hebt bekijken.
Misschien heb je gekeken op het moment dat de moddie nét de reactie had geplaatst en het topic nog moest sluiten.
Tenzij je bedoeld met 'ik kan nog gewoon een nieuwe post plaatsen' het witte "Snel antwoorden" vak onder aan het topic. Die blijft altijd staan, ongeacht of het topic dicht is of niet