Hoi, ik heb dus de site van mijn moeder... Hij geeft foutmeldingen aan bij foto's Kruisjesmeldingen.. Word er totaal gek van alles geprobeerd Niet leuk
Even duidelijker graag Bedoel je bij het bekijken, of dat die is gemaakt en de plaatjes niet in de goede map staan of zijn mee geupload. Linkje misschien om mee te kijken ?
Ik maak dus dingetjes met Ps, sla ze op in een soort van site mapje, dan upload ik ze en dan krijg ik niks noppes nada.. Zelfde als met dreamweaver en kladblok en Frontpage... Niks noppes nada. Ik heb alles geupload niets lukt
Er zijn zoveel opties, dus verwijzingen naar de afbeeldingen > staat die goed ? Als je een linkje ( naar hetgeen je al geupload hebt...index.html ) hebt kunnen we even kijken of die verwijzingen verkeerd staan.