Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Overigens wel een enorm verschil in prijs voor de cartridges, ik betaal 9,95 voor zwart en 16,95 voor kleur...

Pruttel schreef:ik heb wel eens gehoord dat de inktpatronen die bij de printer geleverd worden maar halfvol zitten, omdat het een 'service' is bij de printer. Dat de inktpatronen die je los koopt meer dus meer inkt bevatten. Weet niet of het waar is, heb het ook maar van horen zeggen.
Gjilke schreef:Wij vulden ons oude inktpatroon ook altijd bij, maar ik weet niet of dat met deze ook kan. Hoe kom ik daar achter?
MSQuincyTE schreef:Is dat navullen ook goed in verbandt met het afdruk kwaliteit?

Nee HP zijn toch nog de beste printers. Nooit gezeik. En elke keer waneer je een nieuwe inktpatroon koopt, vervang je ook de printkop.
En hiervoor een Canon gehad, en 6 jaar lang geen probleem. Dus vandaar dat Canon al een streepje voor had bij mij.
(15 en 20 euro ofzo)
).
. Onder echt leeg versta ik dat er geen inkt meer uitkomt. Er wordt tijdens het printen een overzicht gegeven van de hoeveelheid inkt die in de patronen zit, maar bij mij staat die al weken op het laatste streepje zeg maar. Maar hij print nog steeds gewoon goed.
. Justy schreef:Hij geeft bij mij ook ruim van tevoren aan dat de cartridge laag aan het raken is, en dan print hij inderdaad nog lang gewoon door
Siempie schreef:. Onder echt leeg versta ik dat er geen inkt meer uitkomt. Er wordt tijdens het printen een overzicht gegeven van de hoeveelheid inkt die in de patronen zit, maar bij mij staat die al weken op het laatste streepje zeg maar. Maar hij print nog steeds gewoon goed
.