Tsjaa.. laat het me even uitleggen, sinds gister zitten er opeens een soort kolommen op mijn scherm waar de tekst een stuk dikker is gedrukt dan gewoon. Ik heb echt geen flauw idee hoe ze er komen Wordt er wel een beetje gek van . Heeft iemand misschien enig idee wat je hieraan kunt doen??
Ik zie trouwens net dat de dikkere gedeeltjes nu niet meer op de plaats van de cirkels zitten. Ze blijven gewoon op dezelfde plaats op mijn scherm zitten..
Heb de woorden die ik nu dikgedrukt zie onderstreept..
Laatst bijgewerkt door Siempie op 30-11-05 11:27, in het totaal 2 keer bewerkt Reden:Foto omgezet in een link ivm grote foto.
Geen idee, misschien een soort vloeistof ofzo? Omdat de dikke letters op dezelfde plaats blijven staan dacht ik dat het misschien aan de buitenkant zat.
Ik zou echt niet weten wat er met het beeldscherm zou moeten zijn, het is namelijk van de ene op de andere dag zo gekomen. Hebben deze computer ook nog niet zo lang nog niet eens een maand, dus lijkt me erg raar als ie nu al kapot zou zijn Maar bedankt hoor, vind het wel goed bedacht
Als ik aan de knopjes aan mijn beeldscherm ga prutsen zie ik wel "factory reset" staan. Zou ik dat kunnen proberen? (zonder alles onherstelbaar te verprutsen )