als ik foto's plaats, blijf ik steeds kruisjes zien en dat heb ik in topics en ook in mijn profiel en dat vind ik best jammer want ik wil dus foto's in mijn profiel zetten. weet iemand wat ik moet doen zodat ik de foto's zie en niet alleen maar kruisjes?
Volgens mij zijn er op dit moment problemen met de uploadsite, ik heb al meerdere topics gezien met daarin foto's die bij Mijn Album geupload waren en het niet meer doen. 't Kan best zijn dat de problemen snel weer opgelost zijn en dat de foto's dan weer zichtbaar zijn. Je kunt er ook voor kiezen om je foto's ergens anders te uploaden. In de FAQ staat een overzicht van diverse uploadsites
In de FAQ staat uitgelegd hoe je foto's moet plaatsen. Kom je er met die informatie niet uit, plaats dan je vraag in het centrale topic waarvan je in de FAQ de link kan vindnen.