Er staat dat de nieuwe regels ingaan op 10 april. Goed, dat is het nu dus geweest. Stél, je hebt vóór die datum al een OW gehad. En nu, ná 10 april nog weer een. Gelden dan deze regels wel of niet (omdat die ene al van voor die tijd is);
Waarschuwing een: nog geen ban Waarschuwing twee: ban voor 24 uur Waarschuwing drie: ban voor 7 dagen Waarschuwing vier: ban voor een maand Waarschuwing vijf: ban voor drie maanden Waarschuwing zes: Permanente ban
Ik hoop dat ik het zo een beetje goed uit heb kunnen leggen..
Op dit moment is de afspraak dat alleen de bans (en daarmee dus de mensen met 2 OW's of meer) worden vermeld. Alleen was daar wat verwarring over bij de mods, vandaar dat er een aantal mensen met 1 OW toch tussen stonden. Die zijn nu verwijderd.
Dus stel dat je nu een tweede hebt gekregen (je had al een van bijv. maart), dan hoor je eigenlijk een ban voor 24 uur te krijgen? Dat heeft de persoon die ik bedoel dus niet. Heeft die even geluk.