

Zorg aub dat je een niet voor de hand liggend wachtwoord hebt waar bij voorkeur ook wat cijfers in verwerkt zijn en ook nog het liefst hoofdletters en kleine letters door elkaar. Zorg er in iedergeval voor dat je geen namen of woorden uit een woordenboek gebruikt. Geboortedata zijn al helemaal uit den boze. Ik neem meestal zelf de eerste letters van de woorden in een zin, bijvoorbeeld:
'Een wachtwoord verzinnen is helemaal niet zo moeilijk'
dat wordt dan:
Ewvihnzm
als je dan b.v. ook nog de E door een 3 vervangt en de i door een 1 en er een teken achter plakt dan heb je een wachtwoord dat en niemand raad en wat mensen ook niet zo af kunnen kijken als ze naast je zitten terwijl je het intiept.
3wv1hnzm&
Als ik wat meer tijd heb ga ik eens een scriptje maken dat automatisch de wachtwoorden van Bokkers probeert te raden en de betreffende user een PB stuurt als dat lukt... Er zaten ook heel wat bekende users op Bokt in het lijstje met mensen met veel te gemakkelijke namen, gelukkig geen moderators
