Mijn naam is Manon en ik ben woonachtig in Beinsdorp (Haarlemmermeer).
Op mijn 7e had ik voor het eerst een verzorgpaardje genaamd Kees (Shetlander). Met deze pony heb ik o.a meegelopen in de bloemencorso in de Zilk. Ik heb hier nog foto's van, als ik eraan denk zal ik deze digitaliseren en plaatsen! Hij zag er zo mooi uit!
Toen ik 9 was ben ik helemaal aangestoken met het paardenvirus. Ik heb van mijn 9e t/m 12e privéles gehad. Helaas ben ik door een vervelende reden gestopt met paardrijden. De beste vriendin van mijn zus was van haar paard gevallen en overleden. Toen ik 9 was is mijn broer overleden, daarom heb ik besloten om te stoppen.
Toch begon het op mijn 17e weer te kriebelen doordat er bij mij thuis 2 nieuwe paarden kwamen staan(een haflinger en shetlander). Ik wilde zelf ook een haflinger aanschaffen. Uiteindelijk heb ik dit niet gedaan en toen kwam mijn grote vriend Gillian(Fjord) op mijn pad, hij kwam bij mij thuis in de laatste vrije stal te staan. Hoe cool is dat?! Een verzorgpaard in je eigen tuin.
Ik heb een hele fijne tijd gehad met Gillian, en ik heb zoveel geleerd van hem. Na een paar jaar ben ik gestopt met Gillian. Ik ging 40 uur in de week werken en had naast mijn werk niet meer zoveel tijd voor hem.