[Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin oktober

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

[Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin oktober

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 15:42

Het is weer herfst! Op Bokt verschijnen een heleboel prachtige foto's van paarden tegen een achtergrond van de gekleurde bladeren. De maand was wat fris, topics over dekens werden dus druk bezocht. En het is ook weer tijd om de verkiezing van het hengstveulen en merrieveulen van het jaar. De verkoop van de fleecedekens met Bokt logo is afgerond en heeft uiteindelijk geleid tot een mooi initiatief voor Brooke Hospital. En verder is er nog het nodige technische werk verricht. Kortom, we hebben niet stilgezeten!

Inhoudelijk

Forum
Het is weer die tijd van het jaar dat deze twee fora opduiken, lees meer informatie over fora in dit topic [FZ] [Dienstmededeling] 2 Tijdelijke fora: EJL-ITP en PF
"De aanhouder wint" werd er blij geroepen toen het duidelijk werd dat er een nieuw subforum bij ging komen. Na een goed overleg binnen het team is er een nieuw subforum 'geboren', namelijk [KG] Kleurengenetica.


Nieuwsredactie
Komt volgende maand weer met een item.

Bezwaarcommissie
De Bezwaarcommissie heeft alle onderwerpen behandeld. Mocht je vragen hebben voor het BZC of over wat zij doen? Stel ze gerust, de BZC neemt deze dan mee in het volgende BBB. Ook wanneer er weer nieuws is vanuit het BZC, zullen zij weer berichten plaatsen.

Wiki
Komende maand zal het Wikiteam zich vooral richten op de artikelen in de categorie dressuur. Heb je dus mooie foto's van bekende dressuurruiters of -paarden? Of zou je het leuk vinden om te helpen met een artikel over je idool? Plaats jouw foto's of teksten dan vandaag nog op de Wiki!
Wil je liever eerst even overleggen, of ben je nog niet zo vertrouwd met de technische kant van de Wiki dan kun je terecht op [WZ] Wikizaken of bij een van de Wiki-mods.

Vanuit beheer

Bokt fleece-dekens
Zoals jullie weten zijn er heel veel Bokt-fleece dekens verkocht. Meer dan dat wij en de Country Mill verwacht hadden. Helaas was de Wet van Murphy behoorlijk van toepassing op de hele bestelling en heeft deze flink wat vertraging opgelopen en ook behoorlijk wat voeten in de aarde gehad. Gelukkig is het allemaal goedgekomen en is iedereen tevreden met de deken. Omdat het allemaal wat moeizaam verlopen is, heeft de Country Mill besloten van elke deken €5 over te maken naar Brooke Hospital. Een erg mooi gebaar!
Bokt is heel erg blij met alle verkochte dekens en met het goede contact met de Country Mill en hun mooie gebaar, daarom hebben we besloten de opbrengst voor Brooke Hospital te verdubbelen.

Technisch

Laden van foto's op mobiel
Op mobiel worden afbeeldingen niet standaard getoond, maar verschijnen pas als je een van de [ img ]-linkjes aanklikt. Naar aanleiding van dit topic is dat gedrag iets veranderd. In plaats van alle foto's op de pagina, worden nu alle foto's vanaf het linkje dat je aanklikt getoond. Hierdoor hoeven foto's in posts die je al gezien hebt niet meer geladen te worden, en verspringt de pagina tijdens het laden niet meer, omdat de foto's alleen daaronder verschijnen. Wil je alle foto's zien, dan moet je dus op het bovenste linkje klikken.

Nieuwe serversoftware
De afgelopen maand is er groot onderhoud gepleegd aan een aantal Bokt servers. De theorie is dat jullie hier weinig tot niets van hebben gemerkt behalve dat dit zou moeten zorgen voor een nog wat stabielere en meer up to date site in de toekomst. Tot vorige maand was het zo dat de verschillende servers grotendeels met de hand werden geconfigureerd. Dat ging prima zolang hierbij 0 fouten werden gemaakt, als de configuratie echter op 1 server afweek dan kon het voorkomen dat een aantal gebruikers een raar probleem hadden terwijl het gros nergens last van had. Dat maakt het zoeken naar een oplossing bijzonder ingewikkeld. In november worden de laatste webservers aangepast waarna die verschillen verleden tijd zouden moeten zijn.
Doordat de servers automatisch worden geconfigureerd wordt het ook veel gemakkelijker om aanpassingen te doen en kost het serverbeheer minder tijd. Daardoor houden wij meer tijd over voor het ontwikkelen van leuke nieuwe zaken voor jullie.

Team

Nieuw
Er is een nieuw redactielid bijgekomen deze maand namelijk Adamootje. Wij wensen je heel veel plezier binnen het team!

Terug van break
Ze is weer terug, RianneH heeft haar positie in het team weer aangenomen en staat weer op haar oude fora.

Break
Deze maand hebben meerdere teamleden hun groene jasje tijdelijk uitgetrokken. Wij hopen dat we Dominique_96, chocobroodje en Muurp snel weer terug zien binnen het team.


Tips van het Team
In de volgende BBB komt er weer een Tip van het Team.

Ik heb een suggestie voor een tip!
Dat kan! Je kunt je suggestie pb-en naar [***]


Vragen van Bokkers

Regelmatig zien wij topics met de mededeling dat er een vervelende of ongepast banner op Bokt voorbij komt.

Wanneer je een ongepaste banner ziet, mag je dit melden op [FZ] Forumzaken.
Lees voor het openen ook altijd goed de [FZ] Regels en richtlijnen ForumZaken door.
Open een topic en omschrijf hier duidelijk welke banner en op welke plaatst je wilt melden. Zorg voor een duidelijke titel, zodat het gelijk zichtbaar is voor de moderatoren/beheer dat het om een ongepaste banner gaat.

Plaats wanneer het kan een link naar de advertentie of de naam van de persoon die adverteert (bedrijf ed.) Ook is het handig wanneer je een screenshot hebt van de advertentie die je meldt.
Soms komt het namelijk voor dat een advertentie 'te groot' is of op een verkeerde plaatst staat, door middel van een screenshot kun je beter uitleggen wat er precies mis is.


Heb jij nog een vraag, pb deze dan naar goldenarrow.

amandananana

Berichten: 4115
Geregistreerd: 06-04-10
Woonplaats: Spijkenisse

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin oktober

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 15:51

Duidelijke BBB weer!

Zijn jullie nog op zoek naar nieuwe modjes nu er 3 een break hebben? Ik heb bij de vorige wervingsronde al gereageerd namelijk en was door de eerste ronde dus was even benieuwd.:)

LadyMadonna

Berichten: 62229
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: werkendam (NB)

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 15:55

[***] schreef:
"De aanhouder wint" werd er blij geroepen toen het duidelijk werd dat er een nieuw subforum bij ging komen. Na een goed overleg binnen het team is er een nieuw subforum 'geboren', namelijk [KG] Kleurengenetica.


O:) ik weet van niks <<)

Anoniem

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin oktober

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 15:59

Ik zag de Bokt-fleecedeken vorige week op de cross in Holten. Ziet er goed uit! :)

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 16:17

amandananana schreef:
Duidelijke BBB weer!

Zijn jullie nog op zoek naar nieuwe modjes nu er 3 een break hebben? Ik heb bij de vorige wervingsronde al gereageerd namelijk en was door de eerste ronde dus was even benieuwd.:)


De mods die nu met break zijn, verwachten wij binnen afzienbare tijd weer terug, dat is de reden waarom ze niet vervangen hoeven te worden.

Banjer
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 51809
Geregistreerd: 09-06-02
Woonplaats: Daar waar het land eindigt en het water begint

Re: [Dienstmededeling] BoktBeheerBulletin oktober

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-15 17:21

Bedankt voor de update :)