Hallo :)

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Kar_lien

Berichten: 49
Geregistreerd: 06-03-15
Woonplaats: Gemeente Molenwaard

Hallo :)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-09-15 11:17

Rollipop heeft al een aantal eigen topics, maar ik ben alleen maar in de meelees modus geweest de afgelopen maanden dus tijd om even gedag te zeggen.

Ik ben Karlien, 35 jaar en rij al een jaar of drie op Roll. De laatste 1,5 jaar 2 tot 3 keer in de week, voor die tijd was dat 1 keer in de zoveel weken. We lessen nu ongeveer een jaar bij een hele leuke en goede instructrice die ons ontzettend helpt met alles waar vooral ik tegenaan loop. Roll is inmiddels 17 en snapt het allemaal wel, ik kan nog heel veel leren.. :)

Eind juni hebben we mee gedaan met een onderlinge wedstrijd, dat was ontzettend leuk om te doen. Helemaal toen we aan het einde van de dag een oranje lint mochten ophalen, ik was trots!! Maar ook realistisch, want natuurlijk wordt er bij een onderlinge hoger gepunt dan normaal. Daarom een maand later meegedaan met een dressuurclinic in de buurt, waar wel realistisch gepunt werd. Deze proef is opgenomen op video en voorzien van commentaar van een deskundige jury, zo leerzaam!

Nu wordt het tijd voor het echte werk, in oktober gaan we voor het eerst officieel starten! Ik heb er zin in, toch een beetje een pennydroom die uitkomt.. :D


Afbeelding

Laurapalmer

Berichten: 527
Geregistreerd: 26-11-14

Re: Hallo :)

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-09-15 14:56

Leuk!veel plezier :)

puck12345
Berichten: 826
Geregistreerd: 04-02-12

Re: Hallo :)

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-15 17:00

Super leuk! Veel plezier ;)