Hallo Bokkers!
Ik ben Tessa Driesen en zou me graag even voorstellen.
ik heb al n tijdje een bokt profiel maar aangezien ik niet wist hoe het werkt en ik niet zoveel tijd had, kon ik niks posten
dus hieeeer mijn eerste bokt!
ik ben in mn vrije tijd altijd bezig met paarden
ik heb zelf ook een eigen pony; Whisper. Met Whisper beleef ik een heleboel magische momenten, dat is wat hij me ook altijd geeft!
Whisper is 9 jaar en ikzelf heb hem al 4 jaar. Wij houden ons graag bezig met vrijheidsdressuur en alles eromheen, ook zijn we vaak te zien op een show!
naast de vrijheidsdressuur houd ik me ook druk bezig met springen en dressuur en nog wat andere leuke dingentjes. Ikzelf ben 15 jaar en rij al van mn zesde jaar, en hopelijk nog heel veel jaar meer natuurlijk
verder heb ik ook een beestenboel thuis met o.a katten, hond, geiten,.. als jullie nog wat vragen hebben mogen jullie mij altijd een PB sturen en als ik weet hoe het moet
beantwoord ik ze graag of laat een reactie achter, zou ook super zijn! Als je nog ideeen hebt ivm een ava; laat maar horen.
ik zit op telefoon dus weet niet hoe je hier een foto inplaatst. Hopelijk lukt t de volgende keer en kan ik ook wat moois van mn profiel maken!
tot zienssss!