[Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
BartVB
Eigenaar

Berichten: 42312
Geregistreerd: 08-01-01
Woonplaats: Arnhem

[Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-03-13 12:24

Vanmiddag van 16.00 tot 17.30 vind er onderhoud plaats aan een de Gulltoppr-server. Deze machine verricht redelijk wat werk, hij is onder andere verantwoordelijk voor het opslaan van de plaatjes (icons, avatars, foto's op de markt, etc), hij regelt de zoekopdrachten op de Markt, handelt het mailverkeer af en zo nog wat klussen. Daar heeft Gulltoppr het druk mee en dus wordt er wat hardware vervangen om hem op optimale snelheid te kunnen draaien. Voor de techneuten onder ons; er worden harddisks vervangen door solid state disks. De combinatie van mail + fileserver vraagt veel van Gulltoppr.

Als alles volgens plan verloopt is er maar beperkte downtime en draait de site grotendeels door. Gedurende ongeveer 15 tot 20 minuten zal je geen avatars zien en zal de Markt dicht zijn.

Ladybird
Moderator Algemeen

Berichten: 19164
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Wakkerdam

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 13:48

succes ermee! gelukkig blijft bokt het wel gewoon doen! :D

BartVB
Eigenaar

Berichten: 42312
Geregistreerd: 08-01-01
Woonplaats: Arnhem

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-03-13 18:56

Dat was inderdaad de theorie. Maar theorie en praktijk komen zelden overeen als het gaat om serveronderhoud...

Helaas duurt het wat langer. Probleem bij poging een lijkt opgelost te zijn. Nu nieuwe poging, we hopen alles over 20 minuten weer helemaal aan de praat te hebben.
Excuses voor het ongemak!

JPitty
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 30982
Geregistreerd: 01-06-10
Woonplaats: Zwolle

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 18:58

Daar kun jij ook niets aan doen Bart, hopen dat het nu allemaal wel goed gaat!

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:00

Succes! :(:) +:)+

BartVB
Eigenaar

Berichten: 42312
Geregistreerd: 08-01-01
Woonplaats: Arnhem

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-03-13 19:12

Alles zou weer moeten werken!
Laat het aub weten als je nog problemen tegenkomt.

JPitty
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 30982
Geregistreerd: 01-06-10
Woonplaats: Zwolle

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:20

Lijkt allemaal weer te doen wat het moet doen! Veer op de "spreekwoordelijke plek" voor jou Bart. Je doet dit soort dingen toch maar weer even allemaal!

nathalie_v

Berichten: 3479
Geregistreerd: 09-07-06

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:21

Ik heb net een topic geopend met een foutmelding,

heb net gekeken en heb nog steeds deze foutmelding:

Het bestand temporary://file0QvVD3 kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filef3dKjH kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileTz41al kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileyW10hZ kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filex2U9FD kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://file9E0dgi kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileyCRckX kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileGbakuC kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Warning: file_get_contents(public://languages/nl_L0DOqjg8E9aJGbkCr ... OoDkVy0.js) [function.file-get-contents]: failed to open stream: "DrupalPublicStreamWrapper::stream_open" call failed in drupal_build_js_cache() (regel 4762 van /var/www/sites/www.bokt.nl/drupal/includes/common.inc).
Het bestand temporary://fileuKCDni kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://file9yCWrY kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filea5c7HE kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileafey2k kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.

unihorses

Berichten: 7308
Geregistreerd: 23-08-12
Woonplaats: bennekom

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:22

hier werkt zoeken op de markt nog niet, hoofdpagina ook niet

edit: hij doet het !
Laatst bijgewerkt door unihorses op 11-03-13 19:29, in het totaal 1 keer bewerkt

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:27

Bokt werkt weer zoals het hoort. Tenminste, in hoeverre ik hem gebruikt werkt hij weer naar behoren :)

BartVB
Eigenaar

Berichten: 42312
Geregistreerd: 08-01-01
Woonplaats: Arnhem

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-03-13 19:36

@Nathalie; als het goed is, is die melding weer weg?
Het kan trouwens zo zijn dat Bokt af en toe wat trager is dan normaal. Dit zou het komende uur vanzelf beter moeten worden.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:43

Ik heb tot nu toe sinds het klaar is geen last gehad van een trage bokt, op één enkele keer na. Maar daarna was het gewoon goed :)

Anoniem

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:45

Weer mooi vlot +:)+

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 19:46

Offtopic:

Sonja schreef:
Weer mooi vlot +:)+

Van harte gefeliciteerd! *\o/*

Avelienvd

Berichten: 7358
Geregistreerd: 28-12-04

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 20:01

Heb hier nog steeds de foutmeldingen op de Homepage.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 20:05

Ja, ik ook zie ik net.

liliekska

Berichten: 4188
Geregistreerd: 07-03-12
Woonplaats: Haarlemmermeer

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 20:06

heb er eigenlijk geen last van gehad.
heb wel ff gehad dat ik niet meer op de site kwam. maarja is ook wel goed voor mijn huiswerk weetje!

McThirsk

Berichten: 863
Geregistreerd: 17-03-10
Woonplaats: Veluwe

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 21:46

Ik krijg ook nog steeds deze melding:

•Het bestand temporary://filexQ7c8t kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
•Het bestand temporary://fileDZmcxX kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
•Het bestand temporary://fileNxXwfr kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
•Het bestand temporary://filesnBqjV kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
•Het bestand temporary://file4ZggUp kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.

Ladybird
Moderator Algemeen

Berichten: 19164
Geregistreerd: 15-06-09
Woonplaats: Wakkerdam

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 21:57

Bij mij doet VP het wel gewoon hoor! :P

Blue_Eyes

Berichten: 20688
Geregistreerd: 17-07-07
Woonplaats: Zuid

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 22:49

Het enige dat ik merk, is dat jij nog geen ava hebt, Bart O:) Of je ava moet tegenwoordig het icoon van een 'kapot' plaatje zijn?

CoonArt

Berichten: 23818
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, Oh yes baby!

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-03-13 23:11

Wel een verschil want als ik in de link op Bart's profiel klik krijg ik een 503 terwijl vroeger alleen verscheen: Move along, nothing to see here... Maargoed. Bokt gaat weer zo soepel als een veulenbilletje! (of gewoon: soepel als een baby billetje maar dit is een paardenforum dus laten we het op veulenbilletje houden, nietwaar?)

Yessy

Berichten: 23141
Geregistreerd: 16-02-03
Woonplaats: Utrecht

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-03-13 11:30

Mijn voorpagina geeft ook deze melding bovenaan:
Citaat:
Het bestand temporary://filei2GHip kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileoNaA8A kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileP3AGhN kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileT5UXGZ kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filePqB5kc kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://file4mr4kp kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filerfWmzC kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filee9DR5P kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Warning: file_get_contents(public://languages/nl_L0DOqjg8E9aJGbkCr ... OoDkVy0.js) [function.file-get-contents]: failed to open stream: "DrupalPublicStreamWrapper::stream_open" call failed in drupal_build_js_cache() (regel 4762 van /var/www/sites/www.bokt.nl/drupal/includes/common.inc).
Het bestand temporary://file46RD63 kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileNA6efi kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://fileasrR4w kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.
Het bestand temporary://filedbtYaM kon niet worden gekopiëerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.

BartVB
Eigenaar

Berichten: 42312
Geregistreerd: 08-01-01
Woonplaats: Arnhem

Re: [Dienstmededeling] Onderhoud aan Gulltoppr

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-03-13 22:10

Zie je die melding nu nog steeds?