Ik ben een meisje van 20 jaar. Ik kom even een kijkje nemen van uit België. Ik zit ook op het Belgische bokt onder de naam Oreade :p Maar blijkbaar is er hier nog een Oreade. Ik ben studente aan de hogeschool Gent. Ik studeer Agro- en biotechnologie Landbouw. Met mijn doel om in de dierlijke productie te gaan.
Ik ben al sinds klein af gek op paarden.
Zelf heb ik momenteel 3 paardjes onder mijn hoede. Oreade, is een 14 jarige vosse SBS merrie. Vroeger sprong ik met haar maar na enkele valpartijen (niet van haar) heb ik besloten het springen op te geven en me te richten op de dressuur. De laatste tijd is er niet veel meer van rijdne gekomen aangezien ze een ongeluk heeft gehad, daarna mijn mama een ongeluk heeft gehad het dan weer examens waren en ze ondertussen mama is geworden van onze Melanto.
Melanto is ons 2,5 maand oud veulentje. Het is de zoon van oreade en Filmstar(http://www.dahhorses.be/nl/index.php?op ... view&id=78). Hij is bruin met een klein sterretje op zijn hoofd. Ik en mijn vriend zijn trotste eigenaar van ons klein vriendje. Ons doel is een toekomstig dressuur paard voor mij en een wandelpaard voor mijn vriend.
En als laatst ons vierjarige (van mij en mijn vriend) haflinger merrie Orpha. Ze is zeer werk gewillig en sinds deze zomer ben ik intensief met haar beginnen dressuur rijden. Momenteel ligt dit weer stil door de examens (joepie...) En ik ga ook heel vaak met haar gaan wandelen. Ons doel is eens een dressuurwedstrijd te starten LRV of HROV.
Mijn vriend heeft ook een hafje maar daar rij ik niet mee:)