-

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Regalo09
Berichten: 5
Geregistreerd: 05-08-12

-

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-08-12 22:23

-
Laatst bijgewerkt door Regalo09 op 05-08-12 22:32, in het totaal 1 keer bewerkt

Sani

Berichten: 27361
Geregistreerd: 20-01-03
Woonplaats: Hengelo

Re: mijn paard wilt niet galloperen

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-12 22:25

Allereerst welkom op bokt en vervelend dat je dit probleem ervaart met je paard.

Je hebt helaas dit topic op de verkeerde plek van het forum geplaatst.
Ik raad je aan om dit ( http://www.bokt.nl/wiki/Bokt:Regels ) en dit (http://www.bokt.nl/wiki/Bokt:Help) even door te lezen en je weg op bokt te vinden.
Veel plezier in elk geval en succes met het probleem!

amazing_lady

Berichten: 255
Geregistreerd: 03-10-10

Re: mijn paard wilt niet galloperen

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-12 22:34

Waarschijnlijk heeft jouw paard erg veel moeite met zijn balans als je er op zit. Mag ik vragen wat voor een paard je hebt? (Ras, afstamming)

Aan de longeerlijn kun je dit wel al goed trainen. Zorg ervoor dat je een goed afgesloten longeercirkel hebt. Dan kan je paard niet wegrennen en hoef je zelf niet zo veel te lopen. Dan korte stukjes laten galloperen. Je paard moet leren zijn balans te vinden. Met jou op zijn rug is dat best moeilijk. Als hij makkelijker aan de longeerlijn kan galloperen zal het onder het zadel ook beter worden.
In het begin, als je erop zit, veel lange lijnen galloperen. Dat is makkelijker voor je paard. Misschien kun je het bos in om daar mee te oefenen. Werkt vaak erg goed.

Mars

Berichten: 33866
Geregistreerd: 15-03-05
Woonplaats: Vld

Re: -

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-08-12 23:19

Omdat de OP verwijderd is, hier een slotje.