Ik zat sinds gisteren in een topic en die is helemaal verdwenen. Mijn reacties zijn bijvoorbeeld ook uit mijn postverleden gehaald. Hoe kan dit en waarom=
Er stond een foto in van een paard met een enorm doorgezakte rug, met foto en persoon. Link naar advertentie met de stalnaam. De foto stamde uit 2008. Dan worden topics weggehaald= Oh, ik dacht dat deze dan gewoon op slot gingen.
Maar daar mag toch commentaar op? Het was toch niet de merrie van TS ofzo? Die eigenaar stond zelfs met zijn dier in de krant, dus anoniem was ie toch al niet meer.
Ik denk omdat het komt, omdat de stalnaam in een link werd genoemd. En de fokker herkenbaar in de OP op een foto stond. Maakt me verder niet uit hoor, maar het zou fijn zijn dat ze dan het topic leeg halen en daar alleen een vermelding van een MOD neerzetten, waar je verder niet op kan reageren, met de uitleg waarom het topic weg is. Laat dat een week staan en verwijder dan alsnog alles.
Het topic is idd verwijderd omdat er een foto van een persoon en een paard geplaatst en besproken werden zonder toestemming van de eigenaar. Ik had in eerste instantie het plan om er een slotje op te zetten met de mededeling dat het topic later vandaag verwijderd zou worden. Uiteindelijk ervoor gekozen het niet te doen, mijn excuus daarvoor.
waar had TS de foto vandaan dan? Als die gewoon van internet komt dan heeft de eigenaar hem er zelf toch opgezet? Ik had ook gereageerd in dit topic.....had nieteens in de gaten dat 'ie helemaal verdwenen was.
Dit stond inderdaad met foto op het internet. Op de pagina van een krant en het staat daar dus al sinds 2008. Zolang een foto van het internet is gehaald op een openbare site, bijvoorbeeld niet van facebook of hyves, maar zoals in dit geval, de nieuwspagina van een krant. Dan mag dat toch besproken worden? Inderdaad de vergelijking met Friso of een bekende ruiter die wordt besproken op rij-gedrag.
Meloen
Berichten: 4188
Geregistreerd: 02-05-07
Woonplaats: Hoogeveen
Geplaatst: 13-03-12 12:28
Dan kan het hele nieuwsforumgedeelte toch van Bokt...?