Hoi, misschien heb ik niet op de juiste plekken gezocht, maar er was vroeger een topic waarin je oplichtende bokkers kon melden, is er ook een topic waarin je een pluim aan bokkers die niet alleen correct afleveren maar ook nog een extra service verlenen kunt geven ?
Klopt, die plannen zijn er nog steeds Het oude Eenmaal-Andermaal is ondertussen vervangen door de BoktMarkt. De BoktMarkt is nu nog behoorlijk 'basic', het zit echt nog in een ontwikkelingsfase. Het is inderdaad de bedoeling dat er over een tijdje een uitbreiding komt waarin je feedback over transacties kunt gaan geven
En hoe zie je dat voor je? Door middel van een simpele knop met tevreden of niet? Zou jammer zijn als mensen bijvoorbeeld door jaloezie negatieve dingen gaan zeggen. Ik denk dat je daar mee op moet passen met zo'n systeem. Voor je het weet ben je een onbetrouwbare verkoper voordat je überhaupt wat verkocht hebt..
daNiielle_, het mag nooit zo zijn dat iemand een negatieve feedback krijgt vanwege iets anders dan daadwerkelijke transacties. We zullen er zeker voor zorgen dat dat niet gaat gebeuren. De feedback zal dus echt direct in verband moeten staan met de verkooptransactie.